KLAPKI Medyczne Buxa Kwiatki-Gucci


Nowy

Obuwie medyczne drewniaki przeznaczone są dla personelu medycznego jako obuwie medyczne profesjonalne. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości naturalnych skór pokrytych specjalną folią co znacznie ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny.

Więcej szczegółów

104,00 zł

Ilość dostępna: 2

Produkt dostępny.

  Model posiada specjalnie zaprojektowaną podeszwę, wykonaną z naturalnego drewna, która stymuluje pracę wielu części stopy. Kształt podeszwy zmusza mięśnie do ciągłego ćwiczenia, rozgrzewa je oraz poprawia krążenie i zapewnia nogom zdrowy, dobry wygląd.  

       Do wykonania modelu użyto wysokiej jakości naturalnych skór pokrytych specjalną powłoką, który przepuszcza parę wodną i powietrze, ułatwia czyszczenie oraz utrzymanie higieny. Do regulacji tęgości zastosowano dwa rzepy które pozwalają na idealne dopasowanie buta do indywidualnej stopy. Model jest odpowiedni dla stóp normalnych jak i z wyższym podbiciem.
   
  Podeszwa składa się z dwóch elementów:  
   - górna połowa wykonana jest z niemalowanego drewna olchowego, mającego zdrowotne właściwości i profilowany kształt. Delikatne podparcie sklepienia podłużnego stopy pomaga skorygować płaskostopie podłużne, zagłębienie pod piętę stabilizuje prawidłowe ustawienie pięty eliminując tendencję do koślawienia pięt. 
   Drewniana wkładka w odróżnieniu od skórzanej nie odkształca się podczas użytkowania, wymusza prawidłową postawę, doskonale wchłania pot i nie odparza stóp,
   
   - dolna połowa podeszwy wykonana jest z syntetycznego tworzywa tzw. PU czyli specjalnej antypoślizgowej nieścieralnej gumy, a dodatkowe bieżnikowanie gwarantuje bezpieczeństwo pracy niezależnie od rodzaju podłoża.  
   Kolejną zaletą tego rodzaju tworzywa jest eliminacja drgań powstałych podczas chodzenia, pochłanianie wstrząsów, redukcja bólu stóp, kolan i kręgosłupa.
   
    Dzięki zastosowaniu takie  podeszwy klapki zdrowotne nie stukają podczas chodzeniu, są bardzo lekkie i wygodne. Guma podeszwy występuje w dwóch wersjach kolorystycznych białej i czarnej w zależności od koloru skóry. 
    Klapki drewniaki medyczne posiadają certyfikat CE jako obuwie medyczne, obuwie dla stopy wrażliwej i wykonane zostały zgodnie z normą PN-EN ISO 20 347:2004 – wymagana dla obuwia zdrowotnego do użytku w pracy.
  Rozmiar - Długość wkładki w cm
  35 - 22,5
  36 - 23,3
  37 - 24,0
  38 - 24,5
  39 - 25,2
  40 - 25,8
  41 - 26,4
  42 - 27,1
   

  Dane techniczne

  Typ Obuwie medyczne PROFESSIONAL
  Model KPU1
  Płeć Damskie
  Cholewka Naturalna skóra dwoina
  Wnętrze Skóra - dwoina
  Wkładka Drewno
  Szerokość wdładki dla stopy średniej oraz szerokiej budowy
  Rozmiary 35-42
  Długość wdładki rozmiarówka normalna standardowa
  Spody Górna połowa drewno, dolna połowa biała guma PU
  Podeszwa Antypoślizgowy bieżnikowany poliuretan
  Kolor spodów Naturalne drewno / biała guma
  Wysokość obcasa 5 cm
  Grubość podeszwy 2.5 cm

11 Inne produkty w tej samej kategorii: