Buty Evoflex Scholl


Nowy

Buty EVOFLEX to innowacyjny model od Scholl, który łączy wysoki komfort, higienę, oraz zgodność z normami obuwia zawodowego. Są one idealne do zastosowania w profesjonalnym środowisku, zwłaszcza na salach operacyjnych, zapewniając bezpieczeństwo, wygodę i łatwość konserwacji.

Więcej szczegółów

250,00 zł

Ilość dostępna: 0

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Właściwości:

  1. Komfort i regulacja zapiętka: Główną innowacją butów EVOFLEX jest szeroki zapiętek, który można dostosować z tyłu na różnych wysokościach lub przenieść z tyłu na przód, zapewniając tym samym indywidualne dopasowanie.

  2. Higiena: Buty EVOFLEX zostały wyposażone w antybakteryjną podeszwę oraz cały but wraz z wyjmowaną, dziurkowaną wkładką można prać w temperaturze do 90°C oraz wysterylizować w autoklawie w temperaturze 134°C. To zapewnia wysoki poziom higieny i czystości.

  3. Czytelność: Innowacyjny wierzch buta jest łatwy do czyszczenia i zapobiega gromadzeniu się płynów i brudu, co utrzymuje estetyczny wygląd butów.

  4. Zastosowanie zawodowe: Buty EVOFLEX są idealne do użytku na salach operacyjnych. Ich cechy antypoślizgowe, oddychające, oraz zdolność pochłaniania energii przez piętę przyczyniają się do bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy.

  5. Normy i certyfikaty: Buty są antystatyczne zgodnie z normą EN ISO 20347:2012 oraz spełniają normy obuwia ESD – EN61340. Są również wolne od niklu, co może być istotne dla osób z alergią na ten metal.

  6. Anatomiczne dopasowanie: Buty zostały zaprojektowane z myślą o anatomii stopy, co zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałego noszenia.

  7. Regulacja paska: Buty są wyposażone w regulowany pasek, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych preferencji.

  8. Wkładka: Buty posiadają wyjmowaną wkładkę, co ułatwia pielęgnację i ewentualną wymianę.

  9. Rozmiary i kolorystyka: Buty EVOFLEX są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, od 35 do 46. Ponadto, dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce, co pozwala na wybór według preferencji wizualnych.

  Tabela rozmiarów:

  Rozmiar3536373839404142434445
  Długość stopy (cm) 22 22,5 23 24 24,5 25 26 26,5 27,5 28 29

8 Inne produkty w tej samej kategorii: